KONST / Litografier / Färglitografi 14598454
nr 1459 8454
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 55x43cm, oramat löst blad
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:56:33
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien